Näytetään ainoa tulos
Neljän hengen perheteltta, jossa kaksi vastakkaista sisäänkäyntiä (avattavissa aurinkokatokseksi), hyttysverkko-ovet ja sivutuulettimet. Kiinteästi ommeltu lattia, kaksi irrotettavaa makuukammiota ja ripustuspaikka teltanvalolle. Vesipilari 2000 mm.
Kun leiri alkaa täyttyä varusteista, lapsista ja märistä kengistä, teltassa arvostaa kahta asiaa: selkeää kulkua ja toimivaa ilmanvaihtoa. Reimo Creastone Peak on 4 hengen perheteltta, jossa on kaksi vastakkaista sisäänkäyntiä – käytännöllinen juttu, kun porukka liikkuu sisään ja ulos tai kun haluat tuulettaa teltan nopeasti.
Molemmat sisäänkäynnit voi pystyttää aurinkokatokseksi. Ovien yhteydessä on hyttysverkko-ovet, joten saat ilman kiertämään ilman että hyönteiset kutsutaan mukaan iltateelle. Ulkokankaassa on lisäksi ikkuna, jossa on yhdistelmä 50 % hyttysverkkoa / 50 % kalvoa.
Teltassa on kaksi vastakkaista makuukammiota, jotka ovat erikseen irrotettavissa. Kiinteästi ommeltu teltan pohja helpottaa arkea leirissä: lattia pysyy mukana ja paikallaan, eikä reunojen kanssa tarvitse säätää.
| Ulkoteltta | 100% polyesteri 185T |
| Sisäteltta | 100% polyesteri tafetta (hengittävä) |
| Pohja | polyeteeni |
| Kaaret | lasikuitu |
| Kaarien mitat | 2× Ø8,5/9,5 mm |
| Seisomakorkeus | 190 cm |
| Vesipilari | 2000 mm |
| Pakkauskoko | Ø19 × 61 cm |

Kirjoita alle Reimo-katalogista löytämäsi tuotenumerot ja määrät.
Voit lisätä useita rivejä, yksi tuotenumero per rivi.
Tarkistamme tuotteiden saatavuuden ja palaamme tarjouksella sähköpostitse.